شما اینجا هستید  :  صفحه اصلی      اخبار

 

قزوین- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دو فیلم دانش آموزی استان قزوین به چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد راه یافت.

سالار قاسمی در گفتگو با ذاکرنیوز اظهار کرد: از ۸ فیلم ارسالی از استان قزوین به چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد، ۲ فیلم موفق به ورود به رقابت های این جشنواره شدند.

وی خاطر نشان کرد: جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی-تربیتی رشد با هدف انتقال پیام های تربیتی به دانش آموزان برگزار می گردد، در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دانش آموزان استان قزوین در موضوعات مختلف موفق به ساخت فیلم کوتاه شدند که ۸ فیلم آنان برای بازبینی اولیه به دبیرخانه چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد ارسال شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: پس از ۲ ماه بازبینی فیلم های رسیده به این جشنواره توسط داوران ایرانی و بین المللی، دو فیلم کوتاه دانش آموزی استان قزوین به نام های «یک آشفتگی» و «اعتیاد نامرئی» به چهل و پنجمین دوره مسابقات بین المللی فیلم رشد راه یافت.

قاسمی در ادامه گفت: فیلم کوتاه «یک آشفتگی» به کارگردانی معصومه دهقان نژاد از آموزشگاه شاهد نرگس ناحیه یک قزوین و فیلم کوتاه «اعتیاد نامرئی» به کارگردانی محمد امین بغدادی از آموزشگاه شاهد پیامبر اعظم شهرستان البرز وارد این جشنواره شدند.

عضویت در خبرنامه

captcha

تماس با ما

آدرس: تهران ، میدان انقلاب ، تقاطع جمهوری و کارگر ، روبه روی بانک آینده ، ساختمان 110

تلفن: 66027586-021

تلفن تماس مستقیم: 09981179592(از ساعت 8.30 صبح لغایت 16)

ايميل: info@zangepajoohesh.ir

فكس : 66027586-021