شما اینجا هستید  :  صفحه اصلی      اخبار

 پژوهش سرای فارابی، مرکز علمی-فرهنگی است که با تلاش و پیگیری اداره آموزش‌وپرورش ناحیه یک شهرستان اهواز برپاشده است. هدف از برپایی این مجموعه گردآوردن نیروهایی علمی و آموزشی توانمندی است که به یاری این نیروها بتوان دانش آموزان علاقه‌مند و مستعد را در زمینه‌های مختلف به رشد و شکوفایی رساند. این پژوهش‌سرا به شکلی کاملاً خودگردان اداره می‌شود و از مراکز هیئت‌امنایی و غیرانتفاعی است. در این مرکز از همکاران و استادانی استفاده‌شده است که از سرآمدان و برجستگان علمی و فرهنگی استان خوزستان می‌باشند. البته پرواضح است که تمرکز اصلی این پژوهش‌سرا بر روی دانش‌آموز است و پرورش توانایی‌هایی از ایشان که تاکنون مجالی برای رشد و تعالی نیافته‌اند، این تمرکز یعنی پرداختن به امر آموزش آن‌هم در منطقه‌ای که محرومیت را تجربه‌ای بسیار دارد.


نوزده دپارتمان در این مجموعه در فضایی کاملاً علمی، آموزش و تربیت دانش آموزان را عهده‌دارند. پژوهش سرای فارابی یعنی فرصتی برای شکوفایی و بالیدن، مجالی برای روشنایی و بهاری شدن و جایگاهی که جز خیر و نیکی را نمی‌داند و نمی‌جوید.
و ما بر آنیم تا با یاری پروردگار پاک به شکلی که شایسته و درخور است این مکان را به مکانی تبدیل کنیم پربار، آن‌گونه که می‌خواهیم و آن‌گونه که می‌خواهید.

 

 

آدرس پژوهش‌سرای فارابی : خوزستان ، اهواز ، امانیه ،خیابان جندی‌ شاپور

 

 

 

عضویت در خبرنامه

captcha

تماس با ما

آدرس: تهران ، میدان انقلاب ، تقاطع جمهوری و کارگر ، روبه روی بانک آینده ، ساختمان 110

تلفن: 66027586-021

تلفن تماس مستقیم: 09981179592(از ساعت 8.30 صبح لغایت 16)

ايميل: info@zangepajoohesh.ir

فكس : 66027586-021