شما اینجا هستید  :  صفحه اصلی      اخبار

 

ربوکاپ 2016رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران گفت: بزرگترین و معتبرترین رقابت رباتیک جهان با کسب 13 مقام برای کاروان علمی جمهوری اسلامی ایران در شهر لایپزیک آلمان به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، دکتر موسی‌خانی با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی ربوکاپ 2016، اظهار کرد: پس از سه روز رقابت فشرده و نفسگیر، تیم‌های ایرانی موفق به کسب 13 مقام در مسابقات جهانی ربوکاپ 2016 آلمان شدند که تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب 6 مقام به عنوان پرافتخارترین تیم این دوره از مسابقات دست یافت.وی با اشاره به پایان مسابقات، در خصوص نتایج تیم‌های ایرانی، اظهار کرد: در مسابقات بخش دانش‌آموزی و در لیگ امدادگر سطح الف تیم کاوش از دبیرستان نقش قلم رتبه دوم انفرادی را کسب کرد. این تیم همچنین عنوان بهترین طراحی سخت افزار را در این لیگ به خود اختصاص داد.

لیگ امداد فضای مشترک

وی افزود: در لیگ امداد فضای مشترک (co-space) دانش‌آموزی نیز عنوان بهترین ارائه فنی به تیم دبیرستان علامه طباطبائی (دوره اول) رسید.

لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک

رییس کمیته ملی ربوکاپ کشورمان ادامه داد: در مسابقات بخش بزرگسال یا دانشجویی نیز تیم ربات فوتبالیست سایز کوچک MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، قهرمان جهان شد.

لیگ شبیه‌ساز امداد

به گفته این مقام مسؤول، در لیگ ربات شبیه‌ساز عامل امداد نیز در رقابت اصلی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با کسب مقام نخست، قهرمانی جهان را از آن خود کرد.دکتر موسی‌خانی اضافه کرد: تیم دبیرستان فرزانگان تهران در این بخش دوم شد.وی خاطرنشان کرد: همچنین در لیگ ربات شبیه‌ساز عامل امداد در شاخه توسعه زیر ساخت تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به مقام نخست رسید.وی یادآور شد: این تیم مقام اول بخش رقابت فنی را نیز به خود اختصاص داد.

لیگ امدادگر واقعی

رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران گفت: در لیگ امدادگر واقعی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با اختلاف 8 امتیاز پس از نماینده تایلند، نایب قهرمان شد. این تیم در بخش رقابت فنی به مقام نخست دست یافت.

لیگ ربات فوتبالیست انسان‌نما

دکتر موسی خانی افزود: در لیگ فوتبالیست انسان‌نما (بزرگسال) تیم «باسط پژوه» به مقام نخست دست یافت و تیم دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی تبریز پس از آلمان به مقام سوم رسید.وی خاطرنشان کرد: در لیگ فوتبالیست انسان‌نما (سایز نوجوان) در بخش رقابت فنی تیم دانشگاه امیرکبیر به مقام نخست این مسابقات رسید.

 

عضویت در خبرنامه

captcha

تماس با ما

آدرس: تهران ، میدان انقلاب ، تقاطع جمهوری و کارگر ، روبه روی بانک آینده ، ساختمان 110

تلفن: 66027586-021

تلفن تماس مستقیم: 09981179592(از ساعت 8.30 صبح لغایت 16)

ايميل: info@zangepajoohesh.ir

فكس : 66027586-021