از آنجایی که شیوه های نوین آموزش، به ویژه برای کودکان، نوجوانان و جوانان، برپایه تسهیل گری، اکتشاف و بازی محوری است در همین راستا چند سال مطالعه و مشاهده پارک های علمی موضوعی از جمله پارک ها و مراکز علمی و موزه های تخصصی در سایر کشورها به همراه چندین سال سابقه مدیریتی و اجرایی در زمینه مراکز تفریحی و مباحث آموزشی گرد هم آمده است تا «پارک علمی پروفسور بازیما» متولد شود.

شرکت توسعه بازی های نوین آفرین (تبنا) به عنوان طراح، سازنده و بهره بردار مجموعه های نوین تفریحی سرگرمی با تجارب تیم مدیریتی، فنی و تحقیقاتی خود برای اولین بار در کشور اقدام به طراحی پارک موضوعی علمی نموده است. این مجموعه با محوریت علوم تجربی و با نام تجاری "پارک علمی پرفسور بازیما" آغاز بکار کرده و با تکیه بر دانش متخصصان و دانشمندان جوان ایرانی اقدام به بومی سازی دانش ساخت و بهره برداری از مراکز تفریحی کرده است. در طول طراحی مفهومی پارک علمی پروفسور بازیما، از آخرین متدهای طراحی پارک های موضوعی و جدید ترین ابزارهای ارتباطی و تعاملی پیشرفته برای انتقال مفاهیم جذاب علمی استفاده شده است تا بازدیدکنندگان تجربه سفری ماجراجویانه از عصر سنگ تا عصر فضا را تجربه کنند

.

ما به جرأت مدعی هستیم «پارک علمی پروفسور بازیما» منحصر به فردترین پارک علمی موضوعی ایران در سه موضوع زیست شناسی، زمین شناسی و نجوم می باشد که با تلفیق حوزه های آموزش، سرگرمی و بازی های هیجان انگیز سعی دارد فضایی مفرح و آموزنده را برای خانواده های ایرانی فراهم آورد. در این مجموعه از آخرین تکنیک های طراحی پارک های علمی، تفریحی و خانوادگی استفاده شده است.

 

زیردریایی پارک علمی پروفسور بازیما

 

این پارک علمی در محیطی به وسعت 2100 متر مربع در شهر مقدس مشهد، طبقه چهارم مجتمع تجاری وصال قرار داشته و از فروردین سال 1395 فعالیت خود را در شهر مقدس مشهد آغاز کرده و همه روزه از ساعت 8 صبح تا 10 شب پذیرای بازدیدکنندگان گرامی می باشد.


در پارک علمی پروفسور بازیما سوار بر ماشین زمان شده تا به ابتدای خلقت جهان رفته و سفری پرهیجان را از آغاز آفرینش تا به امروز تجربه می کنیم. برای اولین بار در کشور به همراه پزشک پروفسور بازیما با عبور از داخل دهان یک انسان غول پیکر و سفر درون اندام های بدن، به کشف اسرار بدن انسان خواهیم پرداخت و با سوار شدن بر زیردریایی اکتشافی سری به دنیای عجیب جانوران زیر دریا خواهیم زد.

 

 


مشهد ، انتهای بولوار خیام ، مطقه گردشگری سپاد ، مجتمع تجاری وصال ، طبقه چهارم ، پارک علمی پروفسور بازیما

شماره پشتیبانی:05131733

عضویت در خبرنامه

captcha

تماس با ما

آدرس: تهران ، میدان انقلاب ، تقاطع جمهوری و کارگر ، روبه روی بانک آینده ، ساختمان 110

تلفن: 66027586-021

تلفن تماس مستقیم: 09981179592(از ساعت 8.30 صبح لغایت 16)

ايميل: info@zangepajoohesh.ir

فكس : 66027586-021