با توجه به نیاز روز افزون مدارس از دوره ها و طرح های مختلف پژوهش و همچنین کمبود اساتید و معلمین پژوهشی کارآمد در رشته های مختلف ، زنگ پژوهش پس از راه اندازی دوره های ویژه تربیت مدرس پژوهشی ، دانشجویان و فارغ التحصیلانی که که تجربه کمی در تدریس دارند را جذب و در محور روش ها و فنون تدریس دوره های پژوهشی و کاربرگ و طرح درس هر رشته آموزشهایی را به آنها می دهد.

این کارآموزان در ابتدا در کنار اساتید با تجربه در کلاس حاضر می شوند و پس از گذراندن یک دوره ی تجربه عملی به عنوان همیار استاد و ارزیابی دقیق ایشان در دسته ی اساتید درجه C قرار می گیرند. این اساتید پس از طی مراحل مختلف و افزایش سال های تدریس به درجه B و A ارتقاء می یابند.

 

زنگ پژوهش با بهره مندی از بانک اطلاعاتی رتبه بندی شده اساتید در رشته های مختلف پژوهشی پس از درخواست مدرسه، اساتید را به همراه کاربرگ تعریف شده و سرفصل های تدریس مشخص و نظام مند ، به مدارس معرفی می نماید. همچنین مدرسه میتواند به صورت مستقل بر اساتید نظارت نموده و یا کارشناسان زنگ پژوهش را مسئول این موضوع نمایند. زنگ پژوهش نیز در تکمیل این طرح ، وسایل و تجهیزات لازم برای انجام دانش آموزان را در آن رشته ها تامین مینماید.

 

 

 

عضویت در خبرنامه

captcha

تماس با ما

آدرس: تهران ، میدان انقلاب ، تقاطع جمهوری و کارگر ، روبه روی بانک آینده ، ساختمان 110

تلفن: 66027586-021

تلفن تماس مستقیم: 09981179592(از ساعت 8.30 صبح لغایت 16)

ايميل: info@zangepajoohesh.ir

فكس : 66027586-021