ماهنامه « زنگ نانو » نخستین نشریه دانش‌آموزی با موضوع فناوری نانو است که از مهرماه سال 1388 توسط باشگاه نانو، در راستای اهداف ترویجی و آموزشی آن تهیه و چاپ شده است.

این ماهنامه در دو سال اول انتشار، در چهار صفحه به صورت رنگی و با طراحی ویژه‌ای منتشر می‌شد که از آذر سال 1390 با اعمال تغییراتی در اندازه، طراحی و محتوا، تعداد صفحات آن به هشت صفحه افزایش یافت. اکنون مطالب این ماهنامه شامل اخبار فناوری نانو، معرفی برنامه‌ها و فعالیت‌های باشگاه نانو، مطالب آموزشی، مقاله‌های دانش‌آموزی، مسابقه، سرگرمی، معرفی مراکز و محصولات آموزشی است.

مخاطبان اصلی ماهنامه زنگ نانو، دانش‌آموزان پایه متوسطه هستند که خود آنها نیز در نگارش مطالب آن نقش عمده‌ای را ایفا می‌کنند. در سال گذشته با شکل‌گیری باشگاه خبرنگاران نانو، گروهی از دانش‌آموزان از طریق نمایشگاه‌های آموزشی برگزار شده به عضویت افتخاری این باشگاه درآمدند و در تامین اخبار این ماهنامه همکاری داشتند. این خبرنگاران با کسب امتیاز لازم به عنوان خبرنگار رسمی باشگاه انتخاب و از مزایا جوایز آن بهره‌مند می‌گردند. در بخش مطالب علمی نیز  مقالات دانش‌آموزان علاقمند، پس از داوری به چاپ می‌رسد

از این ماهنامه هر ماه 12000 نسخه چاپ و برای مشترکین، علاقمندان آن و همچنین مراکز آموزش و پرورش، پژوهش‌سراها و مدارس کل کشور توزیع می‌شود.

عضویت در خبرنامه

captcha

تماس با ما

آدرس: تهران ، میدان انقلاب ، تقاطع جمهوری و کارگر ، روبه روی بانک آینده ، ساختمان 110

تلفن: 66027586-021

ايميل: info@zangepajoohesh.ir

فكس : 66027586-021